Dartscompetitie ZRDF definitief beeindigd! tevens overige evenementen geanuleerd!

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
`t Boomke Vrijdag
Divisie
Poule C
Locatie
Café `t Boomke (Ettenseweg 52, Rijsbergen)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Team van X - `t Boomke vr 13-09-2019
`t Boomke - Ossekop III vr 20-09-2019
Den Bels V - `t Boomke vr 27-09-2019
`t Boomke - Zeker En Vast vr 04-10-2019
DC Café Neefs - `t Boomke vr 11-10-2019
`t Boomke - H4DC vr 25-10-2019
Jolly Darts - `t Boomke vr 01-11-2019
`t Boomke - Jolly Jester I vr 08-11-2019
Den Bels II - `t Boomke do 14-11-2019
`t Boomke - Bulls Hit vr 22-11-2019
Onderin Is Altijd Goed - `t Boomke vr 29-11-2019
`t Boomke - Connie Missen vr 13-12-2019
S.G.Z. - `t Boomke wo 18-12-2019
`t Boomke - Team van X vr 10-01-2020
Ossekop III - `t Boomke do 16-01-2020
`t Boomke - Den Bels V vr 31-01-2020
Zeker En Vast - `t Boomke vr 07-02-2020
`t Boomke - DC Café Neefs vr 14-02-2020
H4DC - `t Boomke vr 06-03-2020
`t Boomke - Jolly Darts vr 13-03-2020
Jolly Jester I - `t Boomke vr 20-03-2020
`t Boomke - Den Bels II vr 27-03-2020
Bulls Hit - `t Boomke di 31-03-2020
`t Boomke - Onderin Is Altijd Goed vr 10-04-2020
Connie Missen - `t Boomke vr 24-04-2020
`t Boomke - S.G.Z. vr 15-05-2020

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Mario de Groot
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Priscilla Raats
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts