Dartsdrive ZRDF zondag 17 oktober 2021! inschrijven kan nog tot zaterdag 16-10 12:00uur

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Connie Missen Vrijdag
Divisie
Poule C
Locatie
Connie`s Cafe (Kruispad 16, Rijsbergen)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Jolly Darts - Connie Missen di 08-09-2020
Connie Missen - Team van x vr 18-09-2020
Ossekop III - Connie Missen di 15-09-2020
Connie Missen - DC Cafe Neefs vr 15-10-2021
Den Bels II - Connie Missen V - V
Connie Missen - S.G.Z. V - V
Zeker En Vast - Connie Missen vr 12-11-2021
Connie Missen - Jolly Jester I vr 19-11-2021
H4DC - Connie Missen vr 26-11-2021
Connie Missen - Den Bels V vr 03-12-2021
Den Thuur - Connie Missen vr 17-12-2021
Connie Missen - Bulls Hit vr 21-01-2022
Connie Missen - Jolly Darts vr 28-01-2022
Team van x - Connie Missen vr 11-02-2022
Connie Missen - Ossekop III vr 18-02-2022
DC Cafe Neefs - Connie Missen vr 04-03-2022
Connie Missen - Den Bels II vr 11-03-2022
S.G.Z. - Connie Missen wo 23-03-2022
Connie Missen - Zeker En Vast vr 01-04-2022
Jolly Jester I - Connie Missen vr 08-04-2022
Connie Missen - H4DC vr 15-04-2022
Den Bels V - Connie Missen vr 22-04-2022
Connie Missen - Den Thuur vr 13-05-2022
Bulls Hit - Connie Missen di 24-05-2022

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts