competitie ZRDF van start vanaf 7 sept.. in aangepaste vorm, en met minder spelende teams.

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Den Thuur Vrijdag
Divisie
Poule C
Locatie
Den Thuur (Achtmaalseweg 178, Achtmaal)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Team van x - Den Thuur 7 - 2
Den Thuur - Ossekop III V - V
DC Cafe Neefs - Den Thuur vr 25-09-2020
Den Thuur - Den Bels II vr 02-10-2020
S.G.Z. - Den Thuur V - V
Den Thuur - Zeker En Vast vr 16-10-2020
Jolly Jester I - Den Thuur vr 23-10-2020
Den Thuur - H4DC vr 06-11-2020
Den Bels V - Den Thuur vr 13-11-2020
`t Boomke - Den Thuur vr 20-11-2020
Den Thuur - Connie Missen vr 27-11-2020
Bulls Hit - Den Thuur di 08-12-2020
Den Thuur - Jolly Darts vr 18-12-2020
Den Thuur - Team van x vr 08-01-2021
Ossekop III - Den Thuur do 14-01-2021
Den Thuur - DC Cafe Neefs vr 29-01-2021
Den Bels II - Den Thuur do 04-02-2021
Den Thuur - S.G.Z. vr 19-02-2021
Zeker En Vast - Den Thuur vr 26-02-2021
Den Thuur - Jolly Jester I vr 12-03-2021
H4DC - Den Thuur vr 19-03-2021
Den Thuur - Den Bels V vr 26-03-2021
Den Thuur - `t Boomke vr 02-04-2021
Connie Missen - Den Thuur vr 16-04-2021
Den Thuur - Bulls Hit vr 23-04-2021
Jolly Darts - Den Thuur vr 14-05-2021

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts