Dartscompetitie ZRDF definitief beeindigd! tevens overige evenementen geanuleerd!

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Bulls Hit Dinsdag
Divisie
Poule C
Locatie
Café van `T (Wernhoutseweg 116, Wernhout)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
DC Café Neefs - Bulls Hit vr 13-09-2019
Bulls Hit - Jolly Darts di 17-09-2019
Den Bels II - Bulls Hit do 26-09-2019
Bulls Hit - Onderin Is Altijd Goed di 01-10-2019
S.G.Z. - Bulls Hit wo 09-10-2019
Bulls Hit - Ossekop III di 22-10-2019
Zeker En Vast - Bulls Hit vr 01-11-2019
Bulls Hit - H4DC di 05-11-2019
Jolly Jester I - Bulls Hit vr 15-11-2019
`t Boomke - Bulls Hit vr 22-11-2019
Bulls Hit - Connie Missen di 26-11-2019
Team van X - Bulls Hit vr 13-12-2019
Bulls Hit - Den Bels V di 17-12-2019
Bulls Hit - DC Café Neefs di 07-01-2020
Jolly Darts - Bulls Hit vr 17-01-2020
Bulls Hit - Den Bels II di 28-01-2020
Onderin Is Altijd Goed - Bulls Hit vr 07-02-2020
Bulls Hit - S.G.Z. di 11-02-2020
Ossekop III - Bulls Hit do 05-03-2020
Bulls Hit - Zeker En Vast di 09-03-2020
H4DC - Bulls Hit vr 20-03-2020
Bulls Hit - Jolly Jester I di 24-03-2020
Bulls Hit - `t Boomke di 31-03-2020
Connie Missen - Bulls Hit vr 10-04-2020
Bulls Hit - Team van X di 21-04-2020
Den Bels V - Bulls Hit vr 15-05-2020

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Mario de Groot
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Priscilla Raats
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts