competitie ZRDF van start vanaf 7 sept.. in aangepaste vorm, en met minder spelende teams.

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Kieremikkers Vrijdag
Divisie
Poule A
Locatie
Cafe van `T (Wernhoutseweg 116, Wernhout)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Kieremikkers - Wapen V V - V
Dun Zatte Schup - Kieremikkers V - V
Kieremikkers - Den Bels I vr 25-09-2020
Bull Boyz - Kieremikkers vr 02-10-2020
Kieremikkers - Double Trouble vr 09-10-2020
De Kereltjes - Kieremikkers ma 12-10-2020
Kieremikkers - MultiMaten V - V
Kieremikkers - Wapen I V - V
Den Hoek 3 - Kieremikkers vr 13-11-2020
Kieremikkers - Jolly Jester II vr 20-11-2020
HHH - Kieremikkers V - V
Kieremikkers - B&S Ut Krisje vr 11-12-2020
BullShooters - Kieremikkers vr 18-12-2020
Wapen V - Kieremikkers vr 08-01-2021
Kieremikkers - Dun Zatte Schup vr 15-01-2021
Den Bels I - Kieremikkers vr 29-01-2021
Kieremikkers - Bull Boyz vr 05-02-2021
Double Trouble - Kieremikkers ma 08-02-2021
Kieremikkers - De Kereltjes vr 26-02-2021
MultiMaten - Kieremikkers vr 12-03-2021
Wapen I - Kieremikkers vr 19-03-2021
Kieremikkers - Den Hoek 3 vr 26-03-2021
Jolly Jester II - Kieremikkers wo 31-03-2021
Kieremikkers - HHH vr 16-04-2021
B&S Ut Krisje - Kieremikkers vr 23-04-2021
Kieremikkers - BullShooters vr 14-05-2021

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts