|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Den Thuur Vrijdag
Divisie
Poule C
Locatie
Den Thuur (Achtmaalseweg 178, Achtmaal)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Ossekop III - Den Thuur do 23-09-2021
Den Thuur - Krisje III vr 01-10-2021
Jolly Darts - Den Thuur vr 08-10-2021
Den Thuur - Zeker En Vast vr 15-10-2021
DC Cafe Neefs - Den Thuur vr 22-10-2021
Den Thuur - Bulls Hit vr 05-11-2021
Team van x - Den Thuur vr 12-11-2021
Den Thuur - H4DC vr 19-11-2021
Den Bels V - Den Thuur vr 26-11-2021
Den Thuur - Jolly Jester I vr 03-12-2021
Connie Missen - Den Thuur vr 17-12-2021
Den Thuur - `t Boomke vr 21-01-2022
Den Thuur - Ossekop III vr 28-01-2022
Krisje III - Den Thuur vr 11-02-2022
Den Thuur - Jolly Darts vr 18-02-2022
Zeker En Vast - Den Thuur vr 04-03-2022
Den Thuur - DC Cafe Neefs vr 11-03-2022
Bulls Hit - Den Thuur di 22-03-2022
Den Thuur - Team van x vr 01-04-2022
H4DC - Den Thuur vr 08-04-2022
Den Thuur - Den Bels V vr 15-04-2022
Jolly Jester I - Den Thuur vr 22-04-2022
Den Thuur - Connie Missen vr 13-05-2022
`t Boomke - Den Thuur vr 27-05-2022

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts