Dartscompetitie ZRDF definitief beeindigd! tevens overige evenementen geanuleerd!

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
H4DC Vrijdag
Divisie
Poule C
Locatie
Café-Zaal Schuttershof (Klein Zundertseweg 38, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Den Bels II - H4DC do 12-09-2019
H4DC - Onderin Is Altijd Goed vr 20-09-2019
S.G.Z. - H4DC wo 25-09-2019
H4DC - Ossekop III vr 04-10-2019
Zeker En Vast - H4DC vr 11-10-2019
`t Boomke - H4DC vr 25-10-2019
H4DC - Jolly Jester I vr 01-11-2019
Bulls Hit - H4DC di 05-11-2019
H4DC - Connie Missen vr 15-11-2019
Team van X - H4DC vr 22-11-2019
H4DC - Den Bels V vr 29-11-2019
DC Café Neefs - H4DC vr 13-12-2019
H4DC - Jolly Darts vr 20-12-2019
H4DC - Den Bels II vr 10-01-2020
Onderin Is Altijd Goed - H4DC vr 17-01-2020
H4DC - S.G.Z. vr 31-01-2020
Ossekop III - H4DC do 06-02-2020
H4DC - Zeker En Vast vr 14-02-2020
H4DC - `t Boomke vr 06-03-2020
Jolly Jester I - H4DC vr 13-03-2020
H4DC - Bulls Hit vr 20-03-2020
Connie Missen - H4DC vr 27-03-2020
H4DC - Team van X vr 03-04-2020
Den Bels V - H4DC vr 10-04-2020
H4DC - DC Café Neefs vr 24-04-2020
Jolly Darts - H4DC vr 15-05-2020

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Mario de Groot
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Priscilla Raats
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts