|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Connie Missen Vrijdag
Divisie
Poule C
Locatie
Connie`s Cafe (Kruispad 16, Rijsbergen)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Krisje III - Connie Missen vr 24-09-2021
Connie Missen - Jolly Darts vr 01-10-2021
Zeker En Vast - Connie Missen vr 08-10-2021
Connie Missen - DC Cafe Neefs vr 15-10-2021
Bulls Hit - Connie Missen di 19-10-2021
Connie Missen - Team van x vr 05-11-2021
H4DC - Connie Missen vr 12-11-2021
Connie Missen - Den Bels V vr 19-11-2021
Jolly Jester I - Connie Missen vr 26-11-2021
Connie Missen - Den Thuur vr 17-12-2021
`t Boomke - Connie Missen vr 14-01-2022
Connie Missen - Ossekop III vr 21-01-2022
Connie Missen - Krisje III vr 28-01-2022
Jolly Darts - Connie Missen vr 11-02-2022
Connie Missen - Zeker En Vast vr 18-02-2022
DC Cafe Neefs - Connie Missen vr 04-03-2022
Connie Missen - Bulls Hit vr 11-03-2022
Team van x - Connie Missen vr 25-03-2022
Connie Missen - H4DC vr 01-04-2022
Den Bels V - Connie Missen vr 08-04-2022
Connie Missen - Jolly Jester I vr 15-04-2022
Den Thuur - Connie Missen vr 13-05-2022
Connie Missen - `t Boomke vr 20-05-2022
Ossekop III - Connie Missen do 26-05-2022

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts