|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Jolly Jester I Vrijdag
Divisie
Poule C
Locatie
Cafe Jolly Jester (Sint Bavostraat 35, Rijsbergen)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Jolly Darts - Jolly Jester I vr 24-09-2021
Jolly Jester I - Zeker En Vast vr 01-10-2021
DC Cafe Neefs - Jolly Jester I vr 08-10-2021
Jolly Jester I - Bulls Hit vr 15-10-2021
Team van x - Jolly Jester I vr 22-10-2021
Jolly Jester I - H4DC vr 05-11-2021
Den Bels V - Jolly Jester I vr 12-11-2021
Jolly Jester I - Connie Missen vr 26-11-2021
Den Thuur - Jolly Jester I vr 03-12-2021
Jolly Jester I - `t Boomke vr 17-12-2021
Ossekop III - Jolly Jester I do 13-01-2022
Jolly Jester I - Krisje III vr 21-01-2022
Jolly Jester I - Jolly Darts vr 28-01-2022
Zeker En Vast - Jolly Jester I vr 11-02-2022
Jolly Jester I - DC Cafe Neefs vr 18-02-2022
Bulls Hit - Jolly Jester I di 22-02-2022
Jolly Jester I - Team van x vr 11-03-2022
H4DC - Jolly Jester I vr 25-03-2022
Jolly Jester I - Den Bels V vr 01-04-2022
Connie Missen - Jolly Jester I vr 15-04-2022
Jolly Jester I - Den Thuur vr 22-04-2022
`t Boomke - Jolly Jester I vr 13-05-2022
Jolly Jester I - Ossekop III vr 20-05-2022
Krisje III - Jolly Jester I vr 27-05-2022

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts