Dartsdrive ZRDF zondag 17 oktober 2021! inschrijven kan nog tot zaterdag 16-10 12:00uur

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Den Bels V Vrijdag
Divisie
Poule C
Locatie
Sportcafe De Cup (Onder de mast 4a, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Zeker En Vast - Den Bels V 5 - 4
Den Bels V - DC Cafe Neefs 3 - 6
Bulls Hit - Den Bels V 7 - 2
Den Bels V - Team van x 5 - 4
H4DC - Den Bels V vr 22-10-2021
Den Bels V - Jolly Jester I vr 12-11-2021
Connie Missen - Den Bels V vr 19-11-2021
Den Bels V - Den Thuur vr 26-11-2021
`t Boomke - Den Bels V vr 03-12-2021
Den Bels V - Ossekop III vr 17-12-2021
Krisje III - Den Bels V vr 14-01-2022
Den Bels V - Jolly Darts vr 21-01-2022
Den Bels V - Zeker En Vast vr 28-01-2022
DC Cafe Neefs - Den Bels V vr 11-02-2022
Den Bels V - Bulls Hit vr 18-02-2022
Team van x - Den Bels V vr 04-03-2022
Den Bels V - H4DC vr 11-03-2022
Jolly Jester I - Den Bels V vr 01-04-2022
Den Bels V - Connie Missen vr 08-04-2022
Den Thuur - Den Bels V vr 15-04-2022
Den Bels V - `t Boomke vr 22-04-2022
Ossekop III - Den Bels V do 12-05-2022
Den Bels V - Krisje III vr 20-05-2022
Jolly Darts - Den Bels V vr 27-05-2022

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts