|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
DC Cafe Neefs Vrijdag
Divisie
Poule C
Locatie
Cafe Neefs (Molenstraat 129, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
DC Cafe Neefs - H4DC vr 24-09-2021
Den Bels V - DC Cafe Neefs vr 01-10-2021
DC Cafe Neefs - Jolly Jester I vr 08-10-2021
Connie Missen - DC Cafe Neefs vr 15-10-2021
DC Cafe Neefs - Den Thuur vr 22-10-2021
`t Boomke - DC Cafe Neefs vr 05-11-2021
DC Cafe Neefs - Ossekop III vr 12-11-2021
Krisje III - DC Cafe Neefs vr 19-11-2021
DC Cafe Neefs - Jolly Darts vr 26-11-2021
Zeker En Vast - DC Cafe Neefs vr 03-12-2021
DC Cafe Neefs - Bulls Hit vr 14-01-2022
Team van x - DC Cafe Neefs vr 21-01-2022
H4DC - DC Cafe Neefs vr 28-01-2022
DC Cafe Neefs - Den Bels V vr 11-02-2022
Jolly Jester I - DC Cafe Neefs vr 18-02-2022
DC Cafe Neefs - Connie Missen vr 04-03-2022
Den Thuur - DC Cafe Neefs vr 11-03-2022
DC Cafe Neefs - `t Boomke vr 25-03-2022
Ossekop III - DC Cafe Neefs do 31-03-2022
DC Cafe Neefs - Krisje III vr 08-04-2022
Jolly Darts - DC Cafe Neefs vr 15-04-2022
DC Cafe Neefs - Zeker En Vast vr 22-04-2022
Bulls Hit - DC Cafe Neefs di 17-05-2022
DC Cafe Neefs - Team van x vr 27-05-2022

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts