competitie ZRDF van start vanaf 7 sept.. in aangepaste vorm, en met minder spelende teams.

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Ossekop III Donderdag
Divisie
Poule C
Locatie
Cafe De Ossekop (Molenstraat 63, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Ossekop III - Den Bels V V - V
Den Thuur - Ossekop III V - V
Ossekop III - Connie Missen V - V
Bulls Hit - Ossekop III V - V
Ossekop III - Jolly Darts V - V
Team van x - Ossekop III V - V
Ossekop III - `t Boomke V - V
Ossekop III - DC Cafe Neefs V - V
Den Bels II - Ossekop III V - V
Ossekop III - S.G.Z. V - V
Zeker En Vast - Ossekop III V - V
Ossekop III - Jolly Jester I V - V
H4DC - Ossekop III V - V
Den Bels V - Ossekop III vr 08-01-2021
Ossekop III - Den Thuur do 14-01-2021
Connie Missen - Ossekop III vr 29-01-2021
Ossekop III - Bulls Hit do 04-02-2021
Jolly Darts - Ossekop III vr 19-02-2021
Ossekop III - Team van x do 25-02-2021
`t Boomke - Ossekop III vr 12-03-2021
DC Cafe Neefs - Ossekop III vr 19-03-2021
Ossekop III - Den Bels II do 25-03-2021
S.G.Z. - Ossekop III wo 31-03-2021
Ossekop III - Zeker En Vast do 15-04-2021
Jolly Jester I - Ossekop III vr 23-04-2021
Ossekop III - H4DC do 13-05-2021

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts