competitie ZRDF van start vanaf 7 sept.. in aangepaste vorm, en met minder spelende teams.

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Team van x Vrijdag
Divisie
Poule C
Locatie
Cafe `t Zonneke (Achtmaalseweg 104, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Team van x - Den Thuur 7 - 2
Connie Missen - Team van x 3 - 6
Team van x - Bulls Hit vr 25-09-2020
Jolly Darts - Team van x vr 02-10-2020
Team van x - `t Boomke vr 09-10-2020
Team van x - Ossekop III V - V
DC Cafe Neefs - Team van x vr 23-10-2020
Team van x - Den Bels II vr 06-11-2020
S.G.Z. - Team van x V - V
Team van x - Zeker En Vast vr 20-11-2020
Jolly Jester I - Team van x vr 27-11-2020
Team van x - H4DC vr 11-12-2020
Den Bels V - Team van x vr 18-12-2020
Den Thuur - Team van x vr 08-01-2021
Team van x - Connie Missen vr 15-01-2021
Bulls Hit - Team van x di 26-01-2021
Team van x - Jolly Darts vr 05-02-2021
`t Boomke - Team van x vr 19-02-2021
Ossekop III - Team van x do 25-02-2021
Team van x - DC Cafe Neefs vr 12-03-2021
Den Bels II - Team van x do 18-03-2021
Team van x - S.G.Z. vr 26-03-2021
Zeker En Vast - Team van x vr 02-04-2021
Team van x - Jolly Jester I vr 16-04-2021
H4DC - Team van x vr 23-04-2021
Team van x - Den Bels V vr 14-05-2021

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts