competitie ZRDF van start vanaf 7 sept.. in aangepaste vorm, en met minder spelende teams.

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Jolly Darts Vrijdag
Divisie
Poule C
Locatie
Cafe Jolly Jester (Sint Bavostraat 35, Rijsbergen)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Jolly Darts - Connie Missen 5 - 4
Bulls Hit - Jolly Darts di 15-09-2020
Jolly Darts - `t Boomke vr 25-09-2020
Jolly Darts - Team van x vr 02-10-2020
Ossekop III - Jolly Darts V - V
Jolly Darts - DC Cafe Neefs vr 16-10-2020
Den Bels II - Jolly Darts do 22-10-2020
Jolly Darts - S.G.Z. V - V
Zeker En Vast - Jolly Darts vr 13-11-2020
Jolly Darts - Jolly Jester I vr 20-11-2020
H4DC - Jolly Darts vr 27-11-2020
Jolly Darts - Den Bels V vr 11-12-2020
Den Thuur - Jolly Darts vr 18-12-2020
Connie Missen - Jolly Darts vr 08-01-2021
Jolly Darts - Bulls Hit vr 15-01-2021
`t Boomke - Jolly Darts vr 29-01-2021
Team van x - Jolly Darts vr 05-02-2021
Jolly Darts - Ossekop III vr 19-02-2021
DC Cafe Neefs - Jolly Darts vr 26-02-2021
Jolly Darts - Den Bels II vr 12-03-2021
S.G.Z. - Jolly Darts wo 17-03-2021
Jolly Darts - Zeker En Vast vr 26-03-2021
Jolly Jester I - Jolly Darts vr 02-04-2021
Jolly Darts - H4DC vr 16-04-2021
Den Bels V - Jolly Darts vr 23-04-2021
Jolly Darts - Den Thuur vr 14-05-2021

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts