Dartscompetitie ZRDF definitief beeindigd! tevens overige evenementen geanuleerd!

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Den Bels I Vrijdag
Divisie
Poule A
Locatie
Café Den Bels (Molenstraat 148, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Den Bels I - MultiMaten vr 13-09-2019
HHH - Den Bels I vr 20-09-2019
Den Bels I - Kieremikkers vr 27-09-2019
Double Trouble - Den Bels I ma 30-09-2019
Den Bels I - B&S Ut Krisje vr 11-10-2019
Den Bels I - Dun Zatte Schup vr 25-10-2019
Wapen V - Den Bels I vr 01-11-2019
Den Bels I - Bull Boyz vr 08-11-2019
De Kereltjes - Den Bels I ma 11-11-2019
Den Bels I - BullShooters vr 22-11-2019
Jolly Jester II - Den Bels I wo 27-11-2019
Den Bels I - Den Hoek 3 vr 13-12-2019
Wapen I - Den Bels I vr 20-12-2019
MultiMaten - Den Bels I vr 10-01-2020
Den Bels I - HHH vr 17-01-2020
Kieremikkers - Den Bels I vr 31-01-2020
Den Bels I - Double Trouble vr 07-02-2020
B&S Ut Krisje - Den Bels I vr 14-02-2020
Dun Zatte Schup - Den Bels I vr 06-03-2020
Den Bels I - Wapen V vr 13-03-2020
Bull Boyz - Den Bels I vr 20-03-2020
Den Bels I - De Kereltjes vr 27-03-2020
BullShooters - Den Bels I vr 03-04-2020
Den Bels I - Jolly Jester II vr 10-04-2020
Den Hoek 3 - Den Bels I vr 24-04-2020
Den Bels I - Wapen I vr 15-05-2020

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Mario de Groot
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Priscilla Raats
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts