Dartsdrive ZRDF zondag 17 oktober 2021! inschrijven kan nog tot zaterdag 16-10 12:00uur

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
B&S Ut Krisje Vrijdag
Divisie
Poule A
Locatie
Cafe Ut Krisje (Sint Bavostraat 77, Rijsbergen)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
B&S Ut Krisje - Wapen 9 7 - 2
B&S Ut Krisje - HHH 5 - 4
Jolly Jester II - B&S Ut Krisje 6 - 3
B&S Ut Krisje - Bull Boyz vr 07-01-2022
Wapen I - B&S Ut Krisje 4 - 5
B&S Ut Krisje - Kieremikkers vr 19-11-2021
Dun Zatte Schup - B&S Ut Krisje vr 26-11-2021
B&S Ut Krisje - Den Hoek 3 vr 03-12-2021
MultiMaten - B&S Ut Krisje vr 17-12-2021
B&S Ut Krisje - Double Trouble vr 14-01-2022
BullShooters - B&S Ut Krisje vr 21-01-2022
Wapen 9 - B&S Ut Krisje vr 28-01-2022
HHH - B&S Ut Krisje vr 18-02-2022
B&S Ut Krisje - Jolly Jester II vr 04-03-2022
Bull Boyz - B&S Ut Krisje vr 25-03-2022
B&S Ut Krisje - Wapen I vr 01-04-2022
Kieremikkers - B&S Ut Krisje vr 08-04-2022
B&S Ut Krisje - Dun Zatte Schup vr 15-04-2022
Den Hoek 3 - B&S Ut Krisje vr 22-04-2022
B&S Ut Krisje - MultiMaten vr 13-05-2022
Double Trouble - B&S Ut Krisje ma 16-05-2022
B&S Ut Krisje - BullShooters vr 27-05-2022

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts