Dartscompetitie ZRDF definitief beeindigd! tevens overige evenementen geanuleerd!

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Team van X Vrijdag
Divisie
Poule C
Locatie
Café `t Zonneke (Achtmaalseweg 104, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Team van X - `t Boomke vr 13-09-2019
Team van X - Den Bels V vr 20-09-2019
DC Café Neefs - Team van X vr 27-09-2019
Team van X - Jolly Darts vr 04-10-2019
Den Bels II - Team van X do 10-10-2019
Team van X - Onderin Is Altijd Goed vr 25-10-2019
S.G.Z. - Team van X wo 30-10-2019
Team van X - Ossekop III vr 08-11-2019
Zeker En Vast - Team van X vr 15-11-2019
Team van X - H4DC vr 22-11-2019
Jolly Jester I - Team van X vr 29-11-2019
Team van X - Bulls Hit vr 13-12-2019
Connie Missen - Team van X vr 20-12-2019
`t Boomke - Team van X vr 10-01-2020
Den Bels V - Team van X vr 17-01-2020
Team van X - DC Café Neefs vr 31-01-2020
Jolly Darts - Team van X vr 07-02-2020
Team van X - Den Bels II vr 14-02-2020
Onderin Is Altijd Goed - Team van X vr 06-03-2020
Team van X - S.G.Z. vr 13-03-2020
Ossekop III - Team van X do 16-03-2020
Team van X - Zeker En Vast vr 27-03-2020
H4DC - Team van X vr 03-04-2020
Team van X - Jolly Jester I vr 10-04-2020
Bulls Hit - Team van X di 21-04-2020
Team van X - Connie Missen vr 15-05-2020

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Mario de Groot
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Priscilla Raats
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts