|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Ossekop III Donderdag
Divisie
Poule C
Locatie
Cafe De Ossekop (Molenstraat 63, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Ossekop III - Den Thuur do 23-09-2021
`t Boomke - Ossekop III vr 01-10-2021
Ossekop III - Krisje III do 14-10-2021
Jolly Darts - Ossekop III vr 22-10-2021
Ossekop III - Zeker En Vast do 04-11-2021
DC Cafe Neefs - Ossekop III vr 12-11-2021
Ossekop III - Bulls Hit do 18-11-2021
Team van x - Ossekop III vr 26-11-2021
Ossekop III - H4DC do 02-12-2021
Den Bels V - Ossekop III vr 17-12-2021
Ossekop III - Jolly Jester I do 13-01-2022
Connie Missen - Ossekop III vr 21-01-2022
Den Thuur - Ossekop III vr 28-01-2022
Ossekop III - `t Boomke do 10-02-2022
Krisje III - Ossekop III vr 04-03-2022
Ossekop III - Jolly Darts do 10-03-2022
Zeker En Vast - Ossekop III vr 25-03-2022
Ossekop III - DC Cafe Neefs do 31-03-2022
Bulls Hit - Ossekop III di 05-04-2022
Ossekop III - Team van x do 14-04-2022
H4DC - Ossekop III vr 22-04-2022
Ossekop III - Den Bels V do 12-05-2022
Jolly Jester I - Ossekop III vr 20-05-2022
Ossekop III - Connie Missen do 26-05-2022

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts