|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam
DC Cafe Neefs
Locatie Speeldag
Cafe Neefs (Molenstraat 129, Zundert) Vrijdag
Divisie
Poule C
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Team van x - DC Cafe Neefs vr 30-09-2022
DC Cafe Neefs - H4DC vr 14-10-2022
Den Bels V - DC Cafe Neefs vr 21-10-2022
DC Cafe Neefs - Ossekop III vr 04-11-2022
Bulls Hit - DC Cafe Neefs di 08-11-2022
DC Cafe Neefs - Jolly Jester I vr 18-11-2022
Den Thuur - DC Cafe Neefs vr 25-11-2022
DC Cafe Neefs - Connie Missen vr 02-12-2022
NTH - DC Cafe Neefs vr 16-12-2022
DC Cafe Neefs - Zeker En Vast vr 13-01-2023
`t Boomke - DC Cafe Neefs do 19-01-2023
DC Cafe Neefs - Team van x vr 10-02-2023
H4DC - DC Cafe Neefs vr 03-03-2023
DC Cafe Neefs - Den Bels V vr 10-03-2023
Ossekop III - DC Cafe Neefs do 23-03-2023
DC Cafe Neefs - Bulls Hit vr 31-03-2023
Jolly Jester I - DC Cafe Neefs vr 07-04-2023
DC Cafe Neefs - Den Thuur vr 14-04-2023
Connie Missen - DC Cafe Neefs vr 21-04-2023
DC Cafe Neefs - NTH vr 12-05-2023
Zeker En Vast - DC Cafe Neefs vr 19-05-2023
DC Cafe Neefs - `t Boomke vr 26-05-2023

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts