Dartsdrive ZRDF zondag 17 oktober 2021! inschrijven kan nog tot zaterdag 16-10 12:00uur

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
`t Boomke Vrijdag
Divisie
Poule C
Locatie
Cafe `t Boomke (Ettenseweg 52, Rijsbergen)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
`t Boomke - Ossekop III 4 - 5
Krisje III - `t Boomke 8 - 1
`t Boomke - Jolly Darts 1 - 8
Zeker En Vast - `t Boomke vr 22-10-2021
`t Boomke - DC Cafe Neefs vr 05-11-2021
Bulls Hit - `t Boomke di 09-11-2021
`t Boomke - Team van x vr 19-11-2021
H4DC - `t Boomke vr 26-11-2021
`t Boomke - Den Bels V vr 03-12-2021
Jolly Jester I - `t Boomke vr 17-12-2021
`t Boomke - Connie Missen vr 14-01-2022
Den Thuur - `t Boomke vr 21-01-2022
Ossekop III - `t Boomke do 10-02-2022
`t Boomke - Krisje III vr 18-02-2022
Jolly Darts - `t Boomke vr 04-03-2022
`t Boomke - Zeker En Vast vr 11-03-2022
DC Cafe Neefs - `t Boomke vr 25-03-2022
`t Boomke - Bulls Hit vr 01-04-2022
Team van x - `t Boomke vr 08-04-2022
`t Boomke - H4DC vr 15-04-2022
Den Bels V - `t Boomke vr 22-04-2022
`t Boomke - Jolly Jester I vr 13-05-2022
Connie Missen - `t Boomke vr 20-05-2022
`t Boomke - Den Thuur vr 27-05-2022

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts