Dartscompetitie ZRDF definitief beeindigd! tevens overige evenementen geanuleerd!

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
NTH Vrijdag
Divisie
Poule B
Locatie
Sportcafé De Cup (Onder de mast 4a, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Den Hoek II - NTH vr 13-09-2019
NTH - Factor 180 vr 20-09-2019
Victoria II - NTH vr 27-09-2019
NTH - Victoria III vr 04-10-2019
Bull-IT - NTH vr 11-10-2019
NTH - VPV de Knots vr 25-10-2019
Ut Krisje - NTH vr 01-11-2019
NTH - Den Bels Angels vr 08-11-2019
Sundarts - NTH vr 15-11-2019
Praaivangers - NTH vr 22-11-2019
NTH - De Toekomst vr 29-11-2019
Tokkiestreet - NTH vr 13-12-2019
NTH - Krisje III vr 20-12-2019
NTH - Den Hoek II vr 10-01-2020
Factor 180 - NTH vr 17-01-2020
NTH - Victoria II vr 31-01-2020
Victoria III - NTH vr 07-02-2020
NTH - Bull-IT vr 14-02-2020
VPV de Knots - NTH vr 06-03-2020
NTH - Ut Krisje vr 13-03-2020
Den Bels Angels - NTH vr 20-03-2020
NTH - Sundarts vr 27-03-2020
NTH - Praaivangers vr 03-04-2020
De Toekomst - NTH vr 10-04-2020
NTH - Tokkiestreet vr 24-04-2020
Krisje III - NTH vr 15-05-2020

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Mario de Groot
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Priscilla Raats
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts