Dartsdrive ZRDF zondag 17 oktober 2021! inschrijven kan nog tot zaterdag 16-10 12:00uur

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Den Bels I Vrijdag
Divisie
Poule B
Locatie
Cafe Den Bels (Molenstraat 148, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Victoria II - Den Bels I 3 - 6
Den Bels I - NTH 8 - 1
Tokkiestreet - Den Bels I 4 - 5
Den Bels I - Sundarts 7 - 2
Den Bels Angels - Den Bels I 5 - 4
Den Bels I - Praaivangers 5 - 4
Den Hoek II - Den Bels I 5 - 4
Den Bels I - Victoria III vr 19-11-2021
ut Krisje - Den Bels I vr 26-11-2021
Den Bels I - VPV de Knots vr 03-12-2021
Factor 180 - Den Bels I vr 17-12-2021
Bull-IT - Den Bels I vr 14-01-2022
Den Bels I - De Toekomst vr 21-01-2022
Den Bels I - Victoria II vr 28-01-2022
NTH - Den Bels I vr 11-02-2022
Den Bels I - Tokkiestreet vr 18-02-2022
Sundarts - Den Bels I vr 04-03-2022
Den Bels I - Den Bels Angels vr 11-03-2022
Praaivangers - Den Bels I vr 25-03-2022
Den Bels I - Den Hoek II vr 01-04-2022
Victoria III - Den Bels I vr 08-04-2022
Den Bels I - ut Krisje vr 15-04-2022
VPV de Knots - Den Bels I vr 22-04-2022
Den Bels I - Factor 180 vr 13-05-2022
Den Bels I - Bull-IT vr 20-05-2022
De Toekomst - Den Bels I vr 27-05-2022

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts