|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Factor 180 Vrijdag
Divisie
Poule B
Locatie
Cafe `t Zonneke (Achtmaalseweg 104, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
NTH - Factor 180 vr 24-09-2021
Factor 180 - Tokkiestreet vr 01-10-2021
Sundarts - Factor 180 vr 08-10-2021
Factor 180 - Den Bels Angels vr 15-10-2021
Praaivangers - Factor 180 vr 22-10-2021
Factor 180 - Den Hoek II vr 05-11-2021
Victoria III - Factor 180 vr 12-11-2021
Factor 180 - ut Krisje vr 19-11-2021
VPV de Knots - Factor 180 vr 26-11-2021
Bull-IT - Factor 180 vr 03-12-2021
Factor 180 - Den Bels I vr 17-12-2021
De Toekomst - Factor 180 vr 14-01-2022
Factor 180 - Victoria II vr 21-01-2022
Factor 180 - NTH vr 28-01-2022
Tokkiestreet - Factor 180 vr 11-02-2022
Factor 180 - Sundarts vr 18-02-2022
Den Bels Angels - Factor 180 vr 04-03-2022
Factor 180 - Praaivangers vr 11-03-2022
Den Hoek II - Factor 180 vr 25-03-2022
Factor 180 - Victoria III vr 01-04-2022
ut Krisje - Factor 180 vr 08-04-2022
Factor 180 - VPV de Knots vr 15-04-2022
Factor 180 - Bull-IT vr 22-04-2022
Den Bels I - Factor 180 vr 13-05-2022
Factor 180 - De Toekomst vr 20-05-2022
Victoria II - Factor 180 vr 27-05-2022

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts