competitie ZRDF van start vanaf 7 sept.. in aangepaste vorm, en met minder spelende teams.

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Krisje III Vrijdag
Divisie
Poule B
Locatie
Cafe Ut Krisje (Sint Bavostraat 77, Rijsbergen)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Tokkiestreet - Krisje III 3 - 6
Krisje III - Den Bels Angels vr 18-09-2020
Den Hoek II - Krisje III vr 25-09-2020
Krisje III - Sundarts V - V
Praaivangers - Krisje III vr 09-10-2020
Victoria III - Krisje III V - V
Krisje III - De Toekomst vr 23-10-2020
VPV de Knots - Krisje III V - V
Krisje III - Victoria II V - V
Factor 180 - Krisje III V - V
Krisje III - Bull-IT vr 27-11-2020
ut Krisje - Krisje III vr 11-12-2020
Krisje III - NTH vr 18-12-2020
Krisje III - Tokkiestreet vr 08-01-2021
Den Bels Angels - Krisje III vr 15-01-2021
Krisje III - Den Hoek II vr 29-01-2021
Sundarts - Krisje III vr 05-02-2021
Krisje III - Praaivangers vr 19-02-2021
Krisje III - Victoria III vr 26-02-2021
De Toekomst - Krisje III vr 12-03-2021
Krisje III - VPV de Knots vr 19-03-2021
Victoria II - Krisje III vr 26-03-2021
Krisje III - Factor 180 vr 02-04-2021
Bull-IT - Krisje III vr 16-04-2021
Krisje III - ut Krisje vr 23-04-2021
NTH - Krisje III vr 14-05-2021

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts