|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam
Sundarts
Locatie Speeldag
Cafe de Kerel (Molenstraat 202, Zundert) Vrijdag
Divisie
Poule B
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Victoria II - Sundarts 2 - 7
Sundarts - VPV de Knots vr 30-09-2022
Double Trouble - Sundarts ma 03-10-2022
Sundarts - Victoria III vr 14-10-2022
Krisje III - Sundarts vr 21-10-2022
Sundarts - ut Krisje vr 04-11-2022
Praaivangers - Sundarts vr 11-11-2022
Jolly Darts - Sundarts vr 18-11-2022
Sundarts - Tokkiestreet vr 25-11-2022
De Toekomst - Sundarts vr 02-12-2022
Sundarts - Den Hoek 3 vr 16-12-2022
Den Hoek II - Sundarts vr 13-01-2023
Sundarts - Bull-IT vr 20-01-2023
Sundarts - Victoria II vr 27-01-2023
VPV de Knots - Sundarts vr 10-02-2023
Sundarts - Double Trouble vr 24-02-2023
Victoria III - Sundarts vr 03-03-2023
Sundarts - Krisje III vr 10-03-2023
ut Krisje - Sundarts vr 24-03-2023
Sundarts - Praaivangers vr 31-03-2023
Sundarts - Jolly Darts vr 07-04-2023
Tokkiestreet - Sundarts vr 14-04-2023
Sundarts - De Toekomst vr 21-04-2023
Den Hoek 3 - Sundarts vr 12-05-2023
Sundarts - Den Hoek II vr 19-05-2023
Bull-IT - Sundarts vr 26-05-2023

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts