Dartscompetitie ZRDF definitief beeindigd! tevens overige evenementen geanuleerd!

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Ut Krisje Vrijdag
Divisie
Poule B
Locatie
Café Ut Krisje (Sint Bavostraat 77, Rijsbergen)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Victoria III - Ut Krisje vr 13-09-2019
Ut Krisje - Bull-IT vr 20-09-2019
VPV de Knots - Ut Krisje vr 27-09-2019
Praaivangers - Ut Krisje vr 04-10-2019
Ut Krisje - Den Bels Angels vr 11-10-2019
Sundarts - Ut Krisje vr 25-10-2019
Ut Krisje - NTH vr 01-11-2019
De Toekomst - Ut Krisje vr 08-11-2019
Ut Krisje - Tokkiestreet vr 15-11-2019
Krisje III - Ut Krisje vr 22-11-2019
Ut Krisje - Den Hoek II vr 29-11-2019
Factor 180 - Ut Krisje vr 13-12-2019
Ut Krisje - Victoria II vr 20-12-2019
Ut Krisje - Victoria III vr 10-01-2020
Bull-IT - Ut Krisje vr 17-01-2020
Ut Krisje - VPV de Knots vr 31-01-2020
Ut Krisje - Praaivangers vr 07-02-2020
Den Bels Angels - Ut Krisje vr 14-02-2020
Ut Krisje - Sundarts vr 06-03-2020
NTH - Ut Krisje vr 13-03-2020
Ut Krisje - De Toekomst vr 20-03-2020
Tokkiestreet - Ut Krisje vr 27-03-2020
Ut Krisje - Krisje III vr 03-04-2020
Den Hoek II - Ut Krisje vr 10-04-2020
Ut Krisje - Factor 180 vr 24-04-2020
Victoria II - Ut Krisje vr 15-05-2020

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Mario de Groot
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Priscilla Raats
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts