|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
VPV de Knots Vrijdag
Divisie
Poule B
Locatie
Cafe De Kerel (Molenstraat 202, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Tokkiestreet - VPV de Knots vr 24-09-2021
VPV de Knots - Sundarts vr 01-10-2021
Den Bels Angels - VPV de Knots vr 08-10-2021
VPV de Knots - Praaivangers vr 15-10-2021
Den Hoek II - VPV de Knots vr 22-10-2021
VPV de Knots - Victoria III vr 05-11-2021
ut Krisje - VPV de Knots vr 12-11-2021
Bull-IT - VPV de Knots vr 19-11-2021
VPV de Knots - Factor 180 vr 26-11-2021
Den Bels I - VPV de Knots vr 03-12-2021
VPV de Knots - De Toekomst vr 17-12-2021
Victoria II - VPV de Knots vr 14-01-2022
VPV de Knots - NTH vr 21-01-2022
VPV de Knots - Tokkiestreet vr 28-01-2022
Sundarts - VPV de Knots vr 11-02-2022
VPV de Knots - Den Bels Angels vr 18-02-2022
Praaivangers - VPV de Knots vr 04-03-2022
VPV de Knots - Den Hoek II vr 11-03-2022
Victoria III - VPV de Knots vr 25-03-2022
VPV de Knots - ut Krisje vr 01-04-2022
VPV de Knots - Bull-IT vr 08-04-2022
Factor 180 - VPV de Knots vr 15-04-2022
VPV de Knots - Den Bels I vr 22-04-2022
De Toekomst - VPV de Knots vr 13-05-2022
VPV de Knots - Victoria II vr 20-05-2022
NTH - VPV de Knots vr 27-05-2022

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts