Dartsdrive ZRDF zondag 17 oktober 2021! inschrijven kan nog tot zaterdag 16-10 12:00uur

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
ut Krisje Vrijdag
Divisie
Poule B
Locatie
Cafe Ut Krisje (Sint Bavostraat 77, Rijsbergen)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Sundarts - ut Krisje 5 - 4
ut Krisje - Den Bels Angels 5 - 4
Praaivangers - ut Krisje 4 - 5
ut Krisje - Den Hoek II 7 - 2
Victoria III - ut Krisje vr 22-10-2021
Bull-IT - ut Krisje vr 05-11-2021
ut Krisje - VPV de Knots vr 12-11-2021
Factor 180 - ut Krisje vr 19-11-2021
ut Krisje - Den Bels I vr 26-11-2021
De Toekomst - ut Krisje vr 03-12-2021
ut Krisje - Victoria II vr 17-12-2021
NTH - ut Krisje vr 14-01-2022
ut Krisje - Tokkiestreet vr 21-01-2022
ut Krisje - Sundarts vr 28-01-2022
Den Bels Angels - ut Krisje vr 11-02-2022
ut Krisje - Praaivangers vr 18-02-2022
Den Hoek II - ut Krisje vr 04-03-2022
ut Krisje - Victoria III vr 11-03-2022
ut Krisje - Bull-IT vr 25-03-2022
VPV de Knots - ut Krisje vr 01-04-2022
ut Krisje - Factor 180 vr 08-04-2022
Den Bels I - ut Krisje vr 15-04-2022
ut Krisje - De Toekomst vr 22-04-2022
Victoria II - ut Krisje vr 13-05-2022
ut Krisje - NTH vr 20-05-2022
Tokkiestreet - ut Krisje vr 27-05-2022

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts