competitie ZRDF van start vanaf 7 sept.. in aangepaste vorm, en met minder spelende teams.

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Sundarts Vrijdag
Divisie
Poule B
Locatie
Cafe `t Zonneke (Achtmaalseweg 104, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Den Hoek II - Sundarts V - V
Victoria III - Sundarts V - V
Sundarts - Praaivangers V - V
Krisje III - Sundarts V - V
Sundarts - De Toekomst V - V
VPV de Knots - Sundarts V - V
Sundarts - Victoria II V - V
Factor 180 - Sundarts V - V
Sundarts - Bull-IT V - V
ut Krisje - Sundarts V - V
Sundarts - NTH V - V
Tokkiestreet - Sundarts V - V
Sundarts - Den Bels Angels V - V
Sundarts - Den Hoek II vr 08-01-2021
Sundarts - Victoria III vr 15-01-2021
Praaivangers - Sundarts vr 29-01-2021
Sundarts - Krisje III vr 05-02-2021
De Toekomst - Sundarts vr 19-02-2021
Sundarts - VPV de Knots vr 26-02-2021
Victoria II - Sundarts vr 12-03-2021
Sundarts - Factor 180 vr 19-03-2021
Bull-IT - Sundarts vr 26-03-2021
Sundarts - ut Krisje vr 02-04-2021
NTH - Sundarts vr 16-04-2021
Sundarts - Tokkiestreet vr 23-04-2021
Den Bels Angels - Sundarts vr 14-05-2021

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts