Dartsdrive ZRDF zondag 17 oktober 2021! inschrijven kan nog tot zaterdag 16-10 12:00uur

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Victoria III Vrijdag
Divisie
Poule B
Locatie
Cafe-Zaal Victoria (Molenstraat 118, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Den Bels Angels - Victoria III 4 - 5
Victoria III - Praaivangers 3 - 6
Den Hoek II - Victoria III 4 - 5
Bull-IT - Victoria III 4 - 5
Victoria III - ut Krisje vr 22-10-2021
VPV de Knots - Victoria III vr 05-11-2021
Victoria III - Factor 180 vr 12-11-2021
Den Bels I - Victoria III vr 19-11-2021
Victoria III - De Toekomst vr 26-11-2021
Victoria II - Victoria III vr 03-12-2021
Victoria III - NTH vr 17-12-2021
Tokkiestreet - Victoria III vr 14-01-2022
Victoria III - Sundarts vr 21-01-2022
Victoria III - Den Bels Angels vr 28-01-2022
Praaivangers - Victoria III vr 11-02-2022
Victoria III - Den Hoek II vr 18-02-2022
Victoria III - Bull-IT vr 04-03-2022
ut Krisje - Victoria III vr 11-03-2022
Victoria III - VPV de Knots vr 25-03-2022
Factor 180 - Victoria III vr 01-04-2022
Victoria III - Den Bels I vr 08-04-2022
De Toekomst - Victoria III vr 15-04-2022
Victoria III - Victoria II vr 22-04-2022
NTH - Victoria III vr 13-05-2022
Victoria III - Tokkiestreet vr 20-05-2022
Sundarts - Victoria III vr 27-05-2022

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts