Dartscompetitie ZRDF definitief beeindigd! tevens overige evenementen geanuleerd!

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Bull-IT Vrijdag
Divisie
Poule B
Locatie
Café van `T (Wernhoutseweg 116, Wernhout)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Bull-IT - VPV de Knots vr 13-09-2019
Ut Krisje - Bull-IT vr 20-09-2019
Bull-IT - Den Bels Angels vr 27-09-2019
Sundarts - Bull-IT vr 04-10-2019
Bull-IT - NTH vr 11-10-2019
De Toekomst - Bull-IT vr 25-10-2019
Bull-IT - Tokkiestreet vr 01-11-2019
Krisje III - Bull-IT vr 08-11-2019
Bull-IT - Den Hoek II vr 15-11-2019
Factor 180 - Bull-IT vr 22-11-2019
Bull-IT - Victoria II vr 29-11-2019
Victoria III - Bull-IT vr 13-12-2019
Bull-IT - Praaivangers vr 20-12-2019
VPV de Knots - Bull-IT vr 10-01-2020
Bull-IT - Ut Krisje vr 17-01-2020
Den Bels Angels - Bull-IT vr 31-01-2020
Bull-IT - Sundarts vr 07-02-2020
NTH - Bull-IT vr 14-02-2020
Bull-IT - De Toekomst vr 06-03-2020
Tokkiestreet - Bull-IT vr 13-03-2020
Bull-IT - Krisje III vr 20-03-2020
Den Hoek II - Bull-IT vr 27-03-2020
Bull-IT - Factor 180 vr 03-04-2020
Victoria II - Bull-IT vr 10-04-2020
Bull-IT - Victoria III vr 24-04-2020
Praaivangers - Bull-IT vr 15-05-2020

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Mario de Groot
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Priscilla Raats
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts