Dartscompetitie ZRDF definitief beeindigd! tevens overige evenementen geanuleerd!

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Victoria III Vrijdag
Divisie
Poule B
Locatie
Café-Zaal Victoria (Molenstraat 118, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Victoria III - Ut Krisje vr 13-09-2019
Den Bels Angels - Victoria III vr 20-09-2019
Victoria III - Sundarts vr 27-09-2019
NTH - Victoria III vr 04-10-2019
Victoria III - De Toekomst vr 11-10-2019
Tokkiestreet - Victoria III vr 25-10-2019
Victoria III - Krisje III vr 01-11-2019
Den Hoek II - Victoria III vr 08-11-2019
Victoria III - Factor 180 vr 15-11-2019
Victoria II - Victoria III vr 22-11-2019
Victoria III - Praaivangers vr 29-11-2019
Victoria III - Bull-IT vr 13-12-2019
VPV de Knots - Victoria III vr 20-12-2019
Ut Krisje - Victoria III vr 10-01-2020
Victoria III - Den Bels Angels vr 17-01-2020
Sundarts - Victoria III vr 31-01-2020
Victoria III - NTH vr 07-02-2020
De Toekomst - Victoria III vr 14-02-2020
Victoria III - Tokkiestreet vr 06-03-2020
Krisje III - Victoria III vr 13-03-2020
Victoria III - Den Hoek II vr 20-03-2020
Factor 180 - Victoria III vr 27-03-2020
Victoria III - Victoria II vr 03-04-2020
Praaivangers - Victoria III vr 10-04-2020
Bull-IT - Victoria III vr 24-04-2020
Victoria III - VPV de Knots vr 15-05-2020

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Mario de Groot
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Priscilla Raats
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts