|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Den Hoek II Vrijdag
Divisie
Poule B
Locatie
Bier- en Eetcafe Den Hoek (Rucphenseweg 14, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Praaivangers - Den Hoek II vr 24-09-2021
Bull-IT - Den Hoek II vr 01-10-2021
Den Hoek II - Victoria III vr 08-10-2021
ut Krisje - Den Hoek II vr 15-10-2021
Den Hoek II - VPV de Knots vr 22-10-2021
Factor 180 - Den Hoek II vr 05-11-2021
Den Hoek II - Den Bels I vr 12-11-2021
De Toekomst - Den Hoek II vr 19-11-2021
Den Hoek II - Victoria II vr 26-11-2021
NTH - Den Hoek II vr 03-12-2021
Den Hoek II - Tokkiestreet vr 17-12-2021
Sundarts - Den Hoek II vr 14-01-2022
Den Hoek II - Den Bels Angels vr 21-01-2022
Den Hoek II - Praaivangers vr 28-01-2022
Den Hoek II - Bull-IT vr 11-02-2022
Victoria III - Den Hoek II vr 18-02-2022
Den Hoek II - ut Krisje vr 04-03-2022
VPV de Knots - Den Hoek II vr 11-03-2022
Den Hoek II - Factor 180 vr 25-03-2022
Den Bels I - Den Hoek II vr 01-04-2022
Den Hoek II - De Toekomst vr 08-04-2022
Victoria II - Den Hoek II vr 15-04-2022
Den Hoek II - NTH vr 22-04-2022
Tokkiestreet - Den Hoek II vr 13-05-2022
Den Hoek II - Sundarts vr 20-05-2022
Den Bels Angels - Den Hoek II vr 27-05-2022

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts