Dartscompetitie ZRDF definitief beeindigd! tevens overige evenementen geanuleerd!

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Victoria II Vrijdag
Divisie
Poule B
Locatie
Cafť-Zaal Victoria (Molenstraat 118, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Victoria II - Den Bels Angels vr 13-09-2019
Sundarts - Victoria II vr 20-09-2019
Victoria II - NTH vr 27-09-2019
De Toekomst - Victoria II vr 04-10-2019
Victoria II - Tokkiestreet vr 11-10-2019
Krisje III - Victoria II vr 25-10-2019
Victoria II - Den Hoek II vr 01-11-2019
Factor 180 - Victoria II vr 08-11-2019
Victoria II - Praaivangers vr 15-11-2019
Victoria II - Victoria III vr 22-11-2019
Bull-IT - Victoria II vr 29-11-2019
Victoria II - VPV de Knots vr 13-12-2019
Ut Krisje - Victoria II vr 20-12-2019
Den Bels Angels - Victoria II vr 10-01-2020
Victoria II - Sundarts vr 17-01-2020
NTH - Victoria II vr 31-01-2020
Victoria II - De Toekomst vr 07-02-2020
Tokkiestreet - Victoria II vr 14-02-2020
Victoria II - Krisje III vr 06-03-2020
Den Hoek II - Victoria II vr 13-03-2020
Victoria II - Factor 180 vr 20-03-2020
Praaivangers - Victoria II vr 27-03-2020
Victoria III - Victoria II vr 03-04-2020
Victoria II - Bull-IT vr 10-04-2020
VPV de Knots - Victoria II vr 24-04-2020
Victoria II - Ut Krisje vr 15-05-2020

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Mario de Groot
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Priscilla Raats
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts