|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam
Victoria III
Locatie Speeldag
Cafe-Zaal Victoria (Molenstraat 118, Zundert) Vrijdag
Divisie
Poule B
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Victoria III - Krisje III 2 - 7
ut Krisje - Victoria III vr 30-09-2022
Victoria III - Praaivangers vr 07-10-2022
Sundarts - Victoria III vr 14-10-2022
Victoria III - Tokkiestreet vr 21-10-2022
De Toekomst - Victoria III vr 04-11-2022
Victoria III - Den Hoek 3 vr 11-11-2022
Den Hoek II - Victoria III vr 18-11-2022
Victoria III - Bull-IT vr 25-11-2022
Victoria II - Victoria III vr 02-12-2022
Victoria III - VPV de Knots vr 16-12-2022
Double Trouble - Victoria III ma 09-01-2023
Victoria III - Jolly Darts vr 20-01-2023
Krisje III - Victoria III vr 27-01-2023
Victoria III - ut Krisje vr 10-02-2023
Praaivangers - Victoria III vr 24-02-2023
Victoria III - Sundarts vr 03-03-2023
Tokkiestreet - Victoria III vr 10-03-2023
Victoria III - De Toekomst vr 24-03-2023
Den Hoek 3 - Victoria III vr 31-03-2023
Victoria III - Den Hoek II vr 07-04-2023
Bull-IT - Victoria III vr 14-04-2023
Victoria III - Victoria II vr 21-04-2023
VPV de Knots - Victoria III vr 12-05-2023
Victoria III - Double Trouble vr 19-05-2023
Jolly Darts - Victoria III vr 26-05-2023

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts