Dartscompetitie ZRDF definitief beeindigd! tevens overige evenementen geanuleerd!

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Factor 180 Vrijdag
Divisie
Poule B
Locatie
Café `t Zonneke (Achtmaalseweg 104, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Factor 180 - Sundarts vr 13-09-2019
NTH - Factor 180 vr 20-09-2019
Factor 180 - De Toekomst vr 27-09-2019
Tokkiestreet - Factor 180 vr 04-10-2019
Factor 180 - Krisje III vr 11-10-2019
Den Hoek II - Factor 180 vr 25-10-2019
Factor 180 - Praaivangers vr 01-11-2019
Factor 180 - Victoria II vr 08-11-2019
Victoria III - Factor 180 vr 15-11-2019
Factor 180 - Bull-IT vr 22-11-2019
VPV de Knots - Factor 180 vr 29-11-2019
Factor 180 - Ut Krisje vr 13-12-2019
Den Bels Angels - Factor 180 vr 20-12-2019
Sundarts - Factor 180 vr 10-01-2020
Factor 180 - NTH vr 17-01-2020
De Toekomst - Factor 180 vr 31-01-2020
Factor 180 - Tokkiestreet vr 07-02-2020
Krisje III - Factor 180 vr 14-02-2020
Factor 180 - Den Hoek II vr 06-03-2020
Praaivangers - Factor 180 vr 13-03-2020
Victoria II - Factor 180 vr 20-03-2020
Factor 180 - Victoria III vr 27-03-2020
Bull-IT - Factor 180 vr 03-04-2020
Factor 180 - VPV de Knots vr 10-04-2020
Ut Krisje - Factor 180 vr 24-04-2020
Factor 180 - Den Bels Angels vr 15-05-2020

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Mario de Groot
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Priscilla Raats
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts