|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam
Double Trouble
Locatie Speeldag
De Leeuwerik (St. Jacobsstraat 1B, Galder) Maandag
Divisie
Poule B
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Double Trouble - ut Krisje 4 - 5
Praaivangers - Double Trouble vr 30-09-2022
Double Trouble - Sundarts ma 03-10-2022
Tokkiestreet - Double Trouble vr 14-10-2022
Double Trouble - De Toekomst ma 17-10-2022
Den Hoek 3 - Double Trouble vr 04-11-2022
Double Trouble - Den Hoek II ma 07-11-2022
Bull-IT - Double Trouble vr 18-11-2022
Double Trouble - Victoria II ma 21-11-2022
VPV de Knots - Double Trouble vr 02-12-2022
Double Trouble - Jolly Darts ma 12-12-2022
Double Trouble - Victoria III ma 09-01-2023
Krisje III - Double Trouble vr 20-01-2023
ut Krisje - Double Trouble vr 27-01-2023
Double Trouble - Praaivangers ma 06-02-2023
Sundarts - Double Trouble vr 24-02-2023
Double Trouble - Tokkiestreet ma 27-02-2023
De Toekomst - Double Trouble vr 10-03-2023
Double Trouble - Den Hoek 3 ma 20-03-2023
Den Hoek II - Double Trouble vr 31-03-2023
Double Trouble - Bull-IT ma 03-04-2023
Victoria II - Double Trouble vr 14-04-2023
Double Trouble - VPV de Knots ma 17-04-2023
Jolly Darts - Double Trouble vr 12-05-2023
Victoria III - Double Trouble vr 19-05-2023
Double Trouble - Krisje III ma 22-05-2023

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts