competitie ZRDF van start vanaf 7 sept.. in aangepaste vorm, en met minder spelende teams.

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
ut Krisje Vrijdag
Divisie
Poule B
Locatie
Cafe Ut Krisje (Sint Bavostraat 77, Rijsbergen)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
ut Krisje - VPV de Knots V - V
Victoria II - ut Krisje V - V
ut Krisje - Factor 180 V - V
Bull-IT - ut Krisje vr 02-10-2020
ut Krisje - Victoria III V - V
ut Krisje - NTH vr 16-10-2020
Tokkiestreet - ut Krisje vr 23-10-2020
ut Krisje - Den Bels Angels vr 06-11-2020
Den Hoek II - ut Krisje vr 13-11-2020
ut Krisje - Sundarts V - V
Praaivangers - ut Krisje vr 27-11-2020
ut Krisje - Krisje III vr 11-12-2020
De Toekomst - ut Krisje vr 18-12-2020
VPV de Knots - ut Krisje vr 08-01-2021
ut Krisje - Victoria II vr 15-01-2021
Factor 180 - ut Krisje vr 29-01-2021
ut Krisje - Bull-IT vr 05-02-2021
Victoria III - ut Krisje vr 19-02-2021
NTH - ut Krisje vr 26-02-2021
ut Krisje - Tokkiestreet vr 12-03-2021
Den Bels Angels - ut Krisje vr 19-03-2021
ut Krisje - Den Hoek II vr 26-03-2021
Sundarts - ut Krisje vr 02-04-2021
ut Krisje - Praaivangers vr 16-04-2021
Krisje III - ut Krisje vr 23-04-2021
ut Krisje - De Toekomst vr 14-05-2021

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts