|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Tokkiestreet Vrijdag
Divisie
Poule B
Locatie
Cafe De Kerel (Molenstraat 202, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Tokkiestreet - VPV de Knots vr 24-09-2021
Factor 180 - Tokkiestreet vr 01-10-2021
Tokkiestreet - Den Bels I vr 08-10-2021
De Toekomst - Tokkiestreet vr 15-10-2021
Tokkiestreet - Victoria II vr 22-10-2021
NTH - Tokkiestreet vr 05-11-2021
Tokkiestreet - Bull-IT vr 12-11-2021
Tokkiestreet - Sundarts vr 19-11-2021
Den Bels Angels - Tokkiestreet vr 26-11-2021
Tokkiestreet - Praaivangers vr 03-12-2021
Den Hoek II - Tokkiestreet vr 17-12-2021
Tokkiestreet - Victoria III vr 14-01-2022
ut Krisje - Tokkiestreet vr 21-01-2022
VPV de Knots - Tokkiestreet vr 28-01-2022
Tokkiestreet - Factor 180 vr 11-02-2022
Den Bels I - Tokkiestreet vr 18-02-2022
Tokkiestreet - De Toekomst vr 04-03-2022
Victoria II - Tokkiestreet vr 11-03-2022
Tokkiestreet - NTH vr 25-03-2022
Bull-IT - Tokkiestreet vr 01-04-2022
Sundarts - Tokkiestreet vr 08-04-2022
Tokkiestreet - Den Bels Angels vr 15-04-2022
Praaivangers - Tokkiestreet vr 22-04-2022
Tokkiestreet - Den Hoek II vr 13-05-2022
Victoria III - Tokkiestreet vr 20-05-2022
Tokkiestreet - ut Krisje vr 27-05-2022

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts