competitie ZRDF van start vanaf 7 sept.. in aangepaste vorm, en met minder spelende teams.

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Bull-IT Vrijdag
Divisie
Poule B
Locatie
Cafe van `T (Wernhoutseweg 116, Wernhout)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Bull-IT - Victoria II V - V
Factor 180 - Bull-IT V - V
Bull-IT - Victoria III V - V
Bull-IT - ut Krisje vr 02-10-2020
NTH - Bull-IT vr 09-10-2020
Bull-IT - Tokkiestreet vr 16-10-2020
Den Bels Angels - Bull-IT vr 23-10-2020
Bull-IT - Den Hoek II vr 06-11-2020
Sundarts - Bull-IT V - V
Bull-IT - Praaivangers vr 20-11-2020
Krisje III - Bull-IT vr 27-11-2020
Bull-IT - De Toekomst vr 11-12-2020
VPV de Knots - Bull-IT V - V
Victoria II - Bull-IT vr 08-01-2021
Bull-IT - Factor 180 vr 15-01-2021
Victoria III - Bull-IT vr 29-01-2021
ut Krisje - Bull-IT vr 05-02-2021
Bull-IT - NTH vr 19-02-2021
Tokkiestreet - Bull-IT vr 26-02-2021
Bull-IT - Den Bels Angels vr 12-03-2021
Den Hoek II - Bull-IT vr 19-03-2021
Bull-IT - Sundarts vr 26-03-2021
Praaivangers - Bull-IT vr 02-04-2021
Bull-IT - Krisje III vr 16-04-2021
De Toekomst - Bull-IT vr 23-04-2021
Bull-IT - VPV de Knots vr 14-05-2021

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts