|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam
Bull-IT
Locatie Speeldag
Cafe van `T (Wernhoutseweg 116, Wernhout) Vrijdag
Divisie
Poule B
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Bull-IT - Tokkiestreet
De Toekomst - Bull-IT vr 30-09-2022
Bull-IT - Den Hoek 3 vr 07-10-2022
Den Hoek II - Bull-IT vr 14-10-2022
Bull-IT - Jolly Darts vr 21-10-2022
Bull-IT - Victoria II vr 04-11-2022
VPV de Knots - Bull-IT vr 11-11-2022
Bull-IT - Double Trouble vr 18-11-2022
Victoria III - Bull-IT vr 25-11-2022
Bull-IT - Krisje III vr 02-12-2022
ut Krisje - Bull-IT vr 16-12-2022
Bull-IT - Praaivangers vr 13-01-2023
Sundarts - Bull-IT vr 20-01-2023
Tokkiestreet - Bull-IT vr 27-01-2023
Bull-IT - De Toekomst vr 10-02-2023
Den Hoek 3 - Bull-IT vr 24-02-2023
Bull-IT - Den Hoek II vr 03-03-2023
Jolly Darts - Bull-IT vr 10-03-2023
Victoria II - Bull-IT vr 24-03-2023
Bull-IT - VPV de Knots vr 31-03-2023
Double Trouble - Bull-IT ma 03-04-2023
Bull-IT - Victoria III vr 14-04-2023
Krisje III - Bull-IT vr 21-04-2023
Bull-IT - ut Krisje vr 12-05-2023
Praaivangers - Bull-IT vr 19-05-2023
Bull-IT - Sundarts vr 26-05-2023

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts