competitie ZRDF van start vanaf 7 sept.. in aangepaste vorm, en met minder spelende teams.

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
MultiMaten Vrijdag
Divisie
Poule A
Locatie
Cafe-Zaal Victoria (Molenstraat 118, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Bull Boyz - MultiMaten V - V
MultiMaten - HHH V - V
Double Trouble - MultiMaten V - V
MultiMaten - B&S Ut Krisje V - V
De Kereltjes - MultiMaten V - V
MultiMaten - BullShooters V - V
Kieremikkers - MultiMaten V - V
MultiMaten - Wapen V V - V
Wapen I - MultiMaten V - V
MultiMaten - Dun Zatte Schup V - V
Den Hoek 3 - MultiMaten V - V
MultiMaten - Den Bels I V - V
Jolly Jester II - MultiMaten V - V
MultiMaten - Bull Boyz vr 08-01-2021
HHH - MultiMaten vr 15-01-2021
MultiMaten - Double Trouble vr 29-01-2021
B&S Ut Krisje - MultiMaten vr 05-02-2021
MultiMaten - De Kereltjes vr 19-02-2021
BullShooters - MultiMaten vr 26-02-2021
MultiMaten - Kieremikkers vr 12-03-2021
Wapen V - MultiMaten vr 19-03-2021
MultiMaten - Wapen I vr 26-03-2021
Dun Zatte Schup - MultiMaten vr 02-04-2021
MultiMaten - Den Hoek 3 vr 16-04-2021
Den Bels I - MultiMaten vr 23-04-2021
MultiMaten - Jolly Jester II vr 14-05-2021

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts