Dartscompetitie ZRDF definitief beeindigd! tevens overige evenementen geanuleerd!

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
HHH Vrijdag
Divisie
Poule A
Locatie
Café `t Zonneke (Achtmaalseweg 104, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Double Trouble - HHH ma 09-09-2019
HHH - Den Bels I vr 20-09-2019
Dun Zatte Schup - HHH vr 27-09-2019
HHH - Wapen V vr 04-10-2019
Bull Boyz - HHH vr 11-10-2019
HHH - De Kereltjes vr 25-10-2019
BullShooters - HHH vr 01-11-2019
HHH - Jolly Jester II vr 08-11-2019
Den Hoek 3 - HHH vr 15-11-2019
HHH - Wapen I vr 22-11-2019
MultiMaten - HHH vr 29-11-2019
B&S Ut Krisje - HHH vr 13-12-2019
HHH - Kieremikkers vr 20-12-2019
HHH - Double Trouble vr 10-01-2020
Den Bels I - HHH vr 17-01-2020
HHH - Dun Zatte Schup vr 31-01-2020
Wapen V - HHH vr 07-02-2020
HHH - Bull Boyz vr 14-02-2020
De Kereltjes - HHH ma 02-03-2020
HHH - BullShooters vr 13-03-2020
Jolly Jester II - HHH wo 16-03-2020
HHH - Den Hoek 3 vr 27-03-2020
Wapen I - HHH vr 03-04-2020
HHH - MultiMaten vr 10-04-2020
HHH - B&S Ut Krisje vr 24-04-2020
Kieremikkers - HHH vr 15-05-2020

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Mario de Groot
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Priscilla Raats
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts