competitie ZRDF van start vanaf 7 sept.. in aangepaste vorm, en met minder spelende teams.

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Den Bels I Vrijdag
Divisie
Poule A
Locatie
Cafe Den Bels (Molenstraat 148, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Double Trouble - Den Bels I 1 - 8
Den Bels I - De Kereltjes
Kieremikkers - Den Bels I vr 25-09-2020
Den Bels I - Wapen I V - V
Den Hoek 3 - Den Bels I vr 09-10-2020
Den Bels I - Jolly Jester II vr 16-10-2020
HHH - Den Bels I V - V
Den Bels I - B&S Ut Krisje vr 06-11-2020
BullShooters - Den Bels I vr 13-11-2020
Den Bels I - Wapen V V - V
Dun Zatte Schup - Den Bels I V - V
MultiMaten - Den Bels I V - V
Den Bels I - Bull Boyz vr 18-12-2020
Den Bels I - Double Trouble vr 08-01-2021
De Kereltjes - Den Bels I ma 11-01-2021
Den Bels I - Kieremikkers vr 29-01-2021
Wapen I - Den Bels I vr 05-02-2021
Den Bels I - Den Hoek 3 vr 19-02-2021
Jolly Jester II - Den Bels I wo 24-02-2021
Den Bels I - HHH vr 12-03-2021
B&S Ut Krisje - Den Bels I vr 19-03-2021
Den Bels I - BullShooters vr 26-03-2021
Wapen V - Den Bels I vr 02-04-2021
Den Bels I - Dun Zatte Schup vr 16-04-2021
Den Bels I - MultiMaten vr 23-04-2021
Bull Boyz - Den Bels I vr 14-05-2021

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts