|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam
Den Hoek 3
Locatie Speeldag
Bier- en Eetcafe Den Hoek (Rucphenseweg 14, Zundert) Vrijdag
Divisie
Poule B
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Den Hoek 3 - Jolly Darts 6 - 3
Den Hoek 3 - Den Hoek II vr 30-09-2022
Bull-IT - Den Hoek 3 vr 07-10-2022
Den Hoek 3 - Victoria II vr 14-10-2022
VPV de Knots - Den Hoek 3 vr 21-10-2022
Den Hoek 3 - Double Trouble vr 04-11-2022
Victoria III - Den Hoek 3 vr 11-11-2022
Den Hoek 3 - Krisje III vr 18-11-2022
ut Krisje - Den Hoek 3 vr 25-11-2022
Den Hoek 3 - Praaivangers vr 02-12-2022
Sundarts - Den Hoek 3 vr 16-12-2022
Den Hoek 3 - Tokkiestreet vr 13-01-2023
De Toekomst - Den Hoek 3 vr 20-01-2023
Jolly Darts - Den Hoek 3 vr 27-01-2023
Den Hoek II - Den Hoek 3 vr 10-02-2023
Den Hoek 3 - Bull-IT vr 24-02-2023
Victoria II - Den Hoek 3 vr 03-03-2023
Den Hoek 3 - VPV de Knots vr 10-03-2023
Double Trouble - Den Hoek 3 ma 20-03-2023
Den Hoek 3 - Victoria III vr 31-03-2023
Krisje III - Den Hoek 3 vr 07-04-2023
Den Hoek 3 - ut Krisje vr 14-04-2023
Praaivangers - Den Hoek 3 vr 21-04-2023
Den Hoek 3 - Sundarts vr 12-05-2023
Tokkiestreet - Den Hoek 3 vr 19-05-2023
Den Hoek 3 - De Toekomst vr 26-05-2023

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts