Dartsdrive ZRDF zondag 17 oktober 2021! inschrijven kan nog tot zaterdag 16-10 12:00uur

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
De Toekomst Vrijdag
Divisie
Poule B
Locatie
Cafe De Toekomst (Pastoor de Bakkerstraat 19, Achtmaal)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
De Toekomst - Bull-IT 3 - 6
De Toekomst - Victoria II 6 - 3
NTH - De Toekomst 4 - 5
De Toekomst - Tokkiestreet 4 - 5
Sundarts - De Toekomst 6 - 3
De Toekomst - Den Bels Angels 3 - 6
Praaivangers - De Toekomst 3 - 6
De Toekomst - Den Hoek II vr 19-11-2021
Victoria III - De Toekomst vr 26-11-2021
De Toekomst - ut Krisje vr 03-12-2021
VPV de Knots - De Toekomst vr 17-12-2021
De Toekomst - Factor 180 vr 14-01-2022
Den Bels I - De Toekomst vr 21-01-2022
Bull-IT - De Toekomst vr 28-01-2022
Victoria II - De Toekomst vr 11-02-2022
De Toekomst - NTH vr 18-02-2022
Tokkiestreet - De Toekomst vr 04-03-2022
De Toekomst - Sundarts vr 11-03-2022
Den Bels Angels - De Toekomst vr 25-03-2022
De Toekomst - Praaivangers vr 01-04-2022
Den Hoek II - De Toekomst vr 08-04-2022
De Toekomst - Victoria III vr 15-04-2022
ut Krisje - De Toekomst vr 22-04-2022
De Toekomst - VPV de Knots vr 13-05-2022
Factor 180 - De Toekomst vr 20-05-2022
De Toekomst - Den Bels I vr 27-05-2022

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts