Dartsdrive ZRDF zondag 17 oktober 2021! inschrijven kan nog tot zaterdag 16-10 12:00uur

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Wapen 9 Vrijdag
Divisie
Poule A
Locatie
Cafe-Zaal Het Wapen van Zundert (Katerstraat 12, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
B&S Ut Krisje - Wapen 9 7 - 2
Wapen 9 - Bull Boyz 2 - 7
Wapen I - Wapen 9 4 - 5
Wapen 9 - Kieremikkers 3 - 6
Dun Zatte Schup - Wapen 9 vr 22-10-2021
Wapen 9 - Den Hoek 3 vr 05-11-2021
MultiMaten - Wapen 9 vr 12-11-2021
Wapen 9 - Double Trouble vr 19-11-2021
BullShooters - Wapen 9 vr 26-11-2021
HHH - Wapen 9 vr 14-01-2022
Wapen 9 - Jolly Jester II vr 21-01-2022
Wapen 9 - B&S Ut Krisje vr 28-01-2022
Bull Boyz - Wapen 9 vr 11-02-2022
Wapen 9 - Wapen I vr 18-02-2022
Kieremikkers - Wapen 9 vr 04-03-2022
Wapen 9 - Dun Zatte Schup vr 11-03-2022
Den Hoek 3 - Wapen 9 vr 25-03-2022
Wapen 9 - MultiMaten vr 01-04-2022
Double Trouble - Wapen 9 ma 04-04-2022
Wapen 9 - BullShooters vr 15-04-2022
Wapen 9 - HHH vr 20-05-2022
Jolly Jester II - Wapen 9 wo 25-05-2022

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts