|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
BullShooters Vrijdag
Divisie
Poule A
Locatie
Cafe `t Zonneke (Achtmaalseweg 104, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Bull Boyz - BullShooters vr 24-09-2021
BullShooters - Wapen I vr 01-10-2021
Kieremikkers - BullShooters vr 08-10-2021
BullShooters - Dun Zatte Schup vr 15-10-2021
Den Hoek 3 - BullShooters vr 22-10-2021
BullShooters - MultiMaten vr 05-11-2021
Double Trouble - BullShooters ma 08-11-2021
BullShooters - Wapen 9 vr 26-11-2021
BullShooters - HHH vr 17-12-2021
Jolly Jester II - BullShooters wo 12-01-2022
BullShooters - B&S Ut Krisje vr 21-01-2022
BullShooters - Bull Boyz vr 28-01-2022
Wapen I - BullShooters vr 11-02-2022
BullShooters - Kieremikkers vr 18-02-2022
Dun Zatte Schup - BullShooters vr 04-03-2022
BullShooters - Den Hoek 3 vr 11-03-2022
MultiMaten - BullShooters vr 25-03-2022
BullShooters - Double Trouble vr 01-04-2022
Wapen 9 - BullShooters vr 15-04-2022
HHH - BullShooters vr 13-05-2022
BullShooters - Jolly Jester II vr 20-05-2022
B&S Ut Krisje - BullShooters vr 27-05-2022

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts