Dartscompetitie ZRDF definitief beeindigd! tevens overige evenementen geanuleerd!

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Wapen I Vrijdag
Divisie
Poule A
Locatie
Café-Zaal Het Wapen van Zundert (Katerstraat 12, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Dun Zatte Schup - Wapen I vr 13-09-2019
Wapen I - Wapen V vr 20-09-2019
Bull Boyz - Wapen I vr 27-09-2019
Wapen I - De Kereltjes vr 04-10-2019
BullShooters - Wapen I vr 11-10-2019
Wapen I - Jolly Jester II vr 25-10-2019
Den Hoek 3 - Wapen I vr 01-11-2019
B&S Ut Krisje - Wapen I vr 08-11-2019
Wapen I - MultiMaten vr 15-11-2019
HHH - Wapen I vr 22-11-2019
Wapen I - Kieremikkers vr 29-11-2019
Double Trouble - Wapen I ma 09-12-2019
Wapen I - Den Bels I vr 20-12-2019
Wapen I - Dun Zatte Schup vr 10-01-2020
Wapen V - Wapen I vr 17-01-2020
Wapen I - Bull Boyz vr 31-01-2020
De Kereltjes - Wapen I ma 03-02-2020
Wapen I - BullShooters vr 14-02-2020
Jolly Jester II - Wapen I wo 04-03-2020
Wapen I - Den Hoek 3 vr 13-03-2020
Wapen I - B&S Ut Krisje vr 20-03-2020
MultiMaten - Wapen I vr 27-03-2020
Wapen I - HHH vr 03-04-2020
Kieremikkers - Wapen I vr 10-04-2020
Wapen I - Double Trouble vr 24-04-2020
Den Bels I - Wapen I vr 15-05-2020

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Mario de Groot
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Priscilla Raats
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts