Dartscompetitie ZRDF definitief beeindigd! tevens overige evenementen geanuleerd!

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Den Hoek 3 Vrijdag
Divisie
Poule A
Locatie
Bier- en Eetcafé Den Hoek (Rucphenseweg 14, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Wapen V - Den Hoek 3 vr 13-09-2019
Den Hoek 3 - Bull Boyz vr 20-09-2019
De Kereltjes - Den Hoek 3 ma 23-09-2019
Den Hoek 3 - BullShooters vr 04-10-2019
Jolly Jester II - Den Hoek 3 wo 09-10-2019
B&S Ut Krisje - Den Hoek 3 vr 25-10-2019
Den Hoek 3 - Wapen I vr 01-11-2019
MultiMaten - Den Hoek 3 vr 08-11-2019
Den Hoek 3 - HHH vr 15-11-2019
Kieremikkers - Den Hoek 3 vr 22-11-2019
Den Hoek 3 - Double Trouble vr 29-11-2019
Den Bels I - Den Hoek 3 vr 13-12-2019
Den Hoek 3 - Dun Zatte Schup vr 20-12-2019
Den Hoek 3 - Wapen V vr 10-01-2020
Bull Boyz - Den Hoek 3 vr 17-01-2020
Den Hoek 3 - De Kereltjes vr 31-01-2020
BullShooters - Den Hoek 3 vr 07-02-2020
Den Hoek 3 - Jolly Jester II vr 14-02-2020
Den Hoek 3 - B&S Ut Krisje vr 06-03-2020
Wapen I - Den Hoek 3 vr 13-03-2020
Den Hoek 3 - MultiMaten vr 20-03-2020
HHH - Den Hoek 3 vr 27-03-2020
Den Hoek 3 - Kieremikkers vr 03-04-2020
Double Trouble - Den Hoek 3 ma 06-04-2020
Den Hoek 3 - Den Bels I vr 24-04-2020
Dun Zatte Schup - Den Hoek 3 vr 15-05-2020

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Mario de Groot
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Priscilla Raats
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts