competitie ZRDF van start vanaf 7 sept.. in aangepaste vorm, en met minder spelende teams.

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
BullShooters Vrijdag
Divisie
Poule A
Locatie
Cafe `t Zonneke (Achtmaalseweg 104, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Wapen I - BullShooters V - V
BullShooters - Den Hoek 3 vr 18-09-2020
Jolly Jester II - BullShooters wo 23-09-2020
BullShooters - HHH V - V
B&S Ut Krisje - BullShooters vr 09-10-2020
MultiMaten - BullShooters V - V
BullShooters - Wapen V V - V
Dun Zatte Schup - BullShooters V - V
BullShooters - Den Bels I vr 13-11-2020
Bull Boyz - BullShooters vr 20-11-2020
BullShooters - Double Trouble vr 27-11-2020
De Kereltjes - BullShooters ma 07-12-2020
BullShooters - Kieremikkers vr 18-12-2020
BullShooters - Wapen I vr 08-01-2021
Den Hoek 3 - BullShooters vr 15-01-2021
BullShooters - Jolly Jester II vr 29-01-2021
HHH - BullShooters vr 05-02-2021
BullShooters - B&S Ut Krisje vr 19-02-2021
BullShooters - MultiMaten vr 26-02-2021
Wapen V - BullShooters vr 12-03-2021
BullShooters - Dun Zatte Schup vr 19-03-2021
Den Bels I - BullShooters vr 26-03-2021
BullShooters - Bull Boyz vr 02-04-2021
Double Trouble - BullShooters ma 12-04-2021
BullShooters - De Kereltjes vr 23-04-2021
Kieremikkers - BullShooters vr 14-05-2021

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts