competitie ZRDF van start vanaf 7 sept.. in aangepaste vorm, en met minder spelende teams.

|Team-informatie

Hier zie je de algemene informatie, de spelers en het speelschema met eventuele uitslagen van dit team.

|Teaminfo
Teamnaam Speeldag
Bull Boyz Vrijdag
Divisie
Poule A
Locatie
Cafe `t Zonneke (Achtmaalseweg 104, Zundert)
|Spelers
|Speelschema en uitslagen reguliere competitie
Wedstrijd
Bull Boyz - MultiMaten V - V
Bull Boyz - Double Trouble vr 18-09-2020
De Kereltjes - Bull Boyz ma 21-09-2020
Bull Boyz - Kieremikkers vr 02-10-2020
Wapen I - Bull Boyz V - V
Bull Boyz - Den Hoek 3 vr 16-10-2020
Jolly Jester II - Bull Boyz wo 21-10-2020
Bull Boyz - HHH V - V
B&S Ut Krisje - Bull Boyz vr 13-11-2020
Bull Boyz - BullShooters vr 20-11-2020
Wapen V - Bull Boyz V - V
Bull Boyz - Dun Zatte Schup V - V
Den Bels I - Bull Boyz vr 18-12-2020
MultiMaten - Bull Boyz vr 08-01-2021
Double Trouble - Bull Boyz ma 11-01-2021
Bull Boyz - De Kereltjes vr 29-01-2021
Kieremikkers - Bull Boyz vr 05-02-2021
Bull Boyz - Wapen I vr 19-02-2021
Den Hoek 3 - Bull Boyz vr 26-02-2021
Bull Boyz - Jolly Jester II vr 12-03-2021
HHH - Bull Boyz vr 19-03-2021
Bull Boyz - B&S Ut Krisje vr 26-03-2021
BullShooters - Bull Boyz vr 02-04-2021
Bull Boyz - Wapen V vr 16-04-2021
Dun Zatte Schup - Bull Boyz vr 23-04-2021
Bull Boyz - Den Bels I vr 14-05-2021

|Online Inleveren Uitslagen

Voor het verwerken van de uitslagen maken wij gebruik van Online Inleveren Uitslagen. Alle standen en statistieken op deze website worden elke 15 minuten automatisch bijgewerkt! Wist je dat er ook een app voor op je mobiele telefoon is? Deze kun je downloaden via onderstaande buttons.

Google Play Store App Store

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie

Secretariaat Z.R.D.F.
T.a.v. Isabelle Hereijgers (secretaris)
Azalearing 4
4881 HJ Zundert

Rabobank : NL67 RABO 0170628833

Factuuradres

Zundert-Rijsbergse Dart Federatie
Van den Berghstraat 23
4885 AE Achtmaal

Bestuursleden

Voorzitter: Bas Tellekamp
Penningmeester: Hans Aernouts
Secretariaat: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule A: Jesper Oomen
Wedstrijdleiding Poule B: Isabelle Hereijgers
Wedstrijdleiding Poule C: Mario de Groot
Wedstrijdleiding Bekertoernooi: Bas Tellekamp
Wedstrijdleiding Mastercup: Hans Aernouts